Aktuality

//Hledáme pracovníka na pozici ekonomického náměstka

Hledáme pracovníka na pozici ekonomického náměstka

Vodohospodářská společnost Olomouc, a.s. hledá pracovníka(ci) na pozici ekonomického náměstka.

 

Požadavky na vzdělání:
VŠ ekonomického směru a min. 5 let praxe v ekonomické řídící pozici, zkušenost s vedením týmu spolupracovníků. Výhodou je znalost problematiky správy a provozu některé z infrastruktur. Podmínkou je dobrý zdravotní stav, zodpovědnost, samostatnost, pečlivost a komunikační dovednosti.

Mezi další požadavky patří řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič(ka) a dovednost práce na PC (dobrá znalost SW MS Office a účetních programů).

 

Místo pracoviště:
Olomouc

Pracovní poměr:
trvalý, po zkušební době na dobu neurčitou

Nabízíme:
stabilní zaměstnání, malý kolektiv spolupracovníků, dobré mzdové ohodnocení, možnost seberealizace a uplatnění svých zkušeností a znalostí, příležitost k profesnímu růstu a osobnímu rozvoji a možnost čerpání řady firemních bonusů. K tomu zázemí stabilní vlastnické společnosti.

Požadujeme:
Zpracování zpráv o stavu finančních zdrojů a výsledcích podnikového hospodaření, kontrolu souladu dokladů agend s platnou ekonomickou, účetní a daňovou legislativou. V neposlední řadě pak navrhovat (příp. realizovat) systémová opatření ke zvýšení hospodárnosti a efektivity společnosti.

 

Stručný životopis s přehledem pracovních zkušeností prosím zasílejte na adresu VHS Olomouc, a.s., Tovární 1059/41, 772 11 (příp. na e-mail: vhs@vhs-ol.cz)

Termín pro zaslání přihlášek je do 20. 3. 2020

2020-03-08T21:27:08+01:008. 3. 2020|