Podporujeme

Všední dny plynou jako voda (o té my něco víme), ale na mimořádné chvíle se nezapomíná. Záleží nám na tom, abychom byli součástí nejen každodenního života, ale i výjimečných zážitků a počinů. Proto je naše společnost hrdým partnerem významných kulturních, sportovních a společenských událostí v regionu. V roce 2014 jsme mimo jiné přispěli:

Skládka Nasobůrky

Likvidace skládky u Nasobůrek

Nebezpečná skládka na okraji místní části Litovle byla roky zdrojem znečištění spodních vod karcinogenními látkami. Také proto jsme na její likvidaci přispěli částkou 2 mil. korun.

Festival Dvořákova Olomouc

Festival Dvořákova Olomouc

Festival vážné hudby Dvořákova Olomouc, který pořádá Moravská filharmonie, je tradiční ozdobou jarní kulturní sezóny. Jeho v pořadí již 13. ročník jsme podpořili částkou 100 tis. Kč.

Podzimní festival duchovní hudby

Pozimní festival duchovní hudby

Podzimní festival duchovní hudby je od svého vzniku v roce 1994 nedílnou součástí hudebního života Olomouce. Na jeho XXI. ročníku jsme se podíleli částkou 100 tis. Kč.

Hokejový klub HC Olomouc

Hokejový klub HC Olomouc

V dubnu 2014 se splnil sen olomouckých hokejových fanoušků a hanácký klub HC Olomouc se po 17. letech vrátil do extraligy. Na zajištění první sezóny jsme přispěli částkou 150 tis. korun.