Co podporujeme

Všední dny plynou jako voda (o té my něco víme), ale na mimořádné chvíle se nezapomíná. Záleží nám na tom, abychom byli součástí nejen každodenního života, ale i výjimečných zážitků a počinů.

V těžké době to platí dvojnásob. Proto je i dnes, kdy se potýkáme s pandemií Covid, naše společnost hrdým partnerem významných kulturních, sportovních a společenských událostí v regionu. V nedávné době jsme mimo jiné podpořili:

Podzimní festival duchovní hudby

Již od svého založení v roce 1994 je jednou z hlavních kulturních událostí v Olomouci. Také proto jsme ho v roce 2020 podpořili částkou 130 tisíc korun.

Hokejový klub HC Olomouc

V dubnu 2014 se splnil sen olomouckých hokejových fanoušků a hanácký klub HC Olomouc se po 17. letech vrátil do extraligy. Na zajištění sezóny 2020/21 jsme přispěli částkou 700 tisíc korun.

Mezinárodní festival Colores Olomouc

Mezinárodní festival flamenca a nejen španělské kultury se v Olomouci koná pravidelně od roku 2008.  Na jeho 12. ročník jsme přispěli částkou 90 tisíc korun.

Jiří Doležel – Češi v Americe

Výstava fotografií Exil/Emigrace 1938/39, 1948, 1968 k výročí 100. let od vzniku Československa a česko-amerických vztahů, pořádaná sdružením Stopy paměti, na kterou jsme přispěli částkou 50 tisíc korun

Zoologická zahrada Olomouc

ZOO Olomouc je nejnavštěvovanějším turistickým cílem Olomouckého kraje. Lockdown spojený s Covidem na ni těžce dolehl, také proto jsme ji podpořili částkou 50 tisíc korun.

Festival Hanácké Woodstock

Legendární rockový festival odehrávající se v prostředí amfiteátru ve Velké Bystřici. V roce 2020 jsme ho podpořili částkou 60 tisíc korun.